Wydawca treści Wydawca treści

Rezerwacje wiat

Rezerwacji wiat edukacyjnych przez grupy zorganizowane dokonać należy w sekretariacie nadleśnictwa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Tutaj również otrzymamy informację dotyczącą wolnych terminów oraz warunków wynajęcia obiektu.

1) Korzystanie z wiat przez grupy zorganizowane, które zarezerwowały wiatę w celu odbycia zajęć, warsztatów, szkoleń, imprez edukacyjnych w obecności edukatora leśnego, bądź samodzielnie (samodzielny tok prowadzenia zajęć z edukacji przyrodniczo-leśnej ustalony wcześniej z przedstawicielem nadleśnictwa) jest nieodpłatne w pełnym zakresie oferty obiektu.

2) Korzystanie z wiat przez osoby indywidualne jest nieodpłatne pod warunkiem stosowania się do zapisów Regulaminu.

3) Korzystanie samodzielne z wiat przez grupy zorganizowane, które rezerwują obiekt na potrzeby zorganizowania ololicznościowej mprezy zamkniętej lub spotkania koleżeńskiego, rodzinnego wymaga podpisania umowy  najmu wiaty w sekratariacie Nadleśnictwa Nawojowa z minimum 1-dobowym wyprzedzeniem oraz uiszczenia opłaty na minimum według poniższego cennika:

Wiata Feleczyn:

> 150zł netto/184,50 zł brutto - udostępnienie wiaty, palenisk oraz drewna na opał, obowiązek zabrania śmieci ze sobą,

> 250 zł netto/307,5 zł brutto - udostępnienie wiaty, palenisk, drewna na opał oraz mediów (woda bieżąca i prąd), obowiązek zabrania śmieci ze sobą [grupa zorganizowana do 50 osób]

> 450 zł netto/553,50 zł brutto - udostępnienie wiaty, palenisk, drewna na opał oraz mediów (woda bieżąca i prąd), obowiązek zabrania śmieci ze sobą [grupa zorganizowana powyżej 50 osób]

 

Wiata Trzycież:

> 150 zł netto/184,50 zł brutto - udostępnienie wiaty, palenisk oraz drewna na opał, obowiązek zabrania śmieci ze sobą.

 

Numer kontaktowy:

(0-18) 445-70-12

(0-18) 445-72-21


Oferta Edukacyjna

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych okolic i zapoznania się z przebiegami ścieżek dydaktycznych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych okolic i zapoznania się z przebiegami ścieżek dydaktycznych. Zorganizowane grupy, po uzgodnieniu terminu, mogą zwiedzać ścieżki z leśnikiem-przewodnikiem.

Nasi edukatorzy prowadzą zajęcia edukacyjne poświęcone przyrodzie także w szkołach.

Wszystkie zajęcia prowadzone są bezpłatnie.

Grupy zorganizowane mogą zwiedzać ścieżki z przewodnikiem, po uzgodnieniu terminu.