Lista aktualności Lista aktualności

Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

W dniu 11 maja 2014 r. na terenie Nadleśnictwa Nawojowa w Kamiannej odbył się l Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

I Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem przeszedł do historii. Dziękujemy  Państwu za liczną obecności i sportowego ducha walki, który spowodował, że Kamianną wypełniła wspaniała atmosfera połączona z przyjacielską rywalizacją.

Najmłodszych biegaczy na trudnej, górskiej trasie ścigało się  56 dziewcząt i chłopców

Na starcie zawodów na dystansie 10 km stanęło 212 uczestników, wśród których nie zabrakło czołowych biegaczy górskich z naszego kraju. Jednak największe emocje towarzyszyły rywalizacji najmłodszych biegaczy. W trzech kategoriach wiekowych, na trudnej, górskiej trasie ścigało się  56 dziewcząt i chłopców przepełnionych wolą walki i zwycięstwa.

Na dystansie 10 km stanęło 212 uczestników

Dużym sprzymierzeńcem niedzielnej rywalizacji okazała się pogoda, dzięki której zawodnicy po męczącym starcie mogli się regenerować korzystając z przyrodniczych walorów Kamiannej.

Aby wspomnienia z I Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem pozostały z Państwem na dłużej na naszej stronie znajdziecie zdjęcia i linki do  relacji filmowej z zawodów.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia ścieżek przyrodniczych Nadleśnictwa Nawojowa zarówno podczas rodzinnych spacerów jak również treningów biegowych, które pozwolą jeszcze lepiej przygotować się do startu w przyszłorocznej edycji  Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem.

DARZ BÓR!