Lista aktualności Lista aktualności

Sprzedaż sadzonek

Oferujemy do nasadzeń sadzonki drzew leśnych z odkrytym jak i zakrytym systemem korzeniowym. Sprzedaż sadzonek odbywa się bezpośrednio w Gospodarstwie Szkółkarskim Feleczyn

WAŻNA INFORMACJA!

W związku z zaistniałą sytuacją i przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (KORONAWIRUS) oraz zaleceniami służb sanitarnych Nadleśnictwo Nawojowa ogranicza detaliczną sprzedaż sadzonek dla klientów indywidualnych.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu (18) 4711217 lub 784018173

 

 

Nadleśnictwo Nawojowa oferuje do nasadzeń następujące sadzonki drzew  leśnych: Jodłę pospolitą, Sosnę pospolitą, Świerka pospolitego, Modrzewia europejskiego, Buka pospolitego, Klona jawora, Graba pospolitego, Lipę drobnolistna, Olszę czarną, Wiąza górskiego, Brzozę brodawkowatą oraz gatunki ozdobne.   Oferowane sadzonki można nabyć zarówno z odkrytym jak i zakrytym  systemem korzeniowym. Sprzedaż sadzonek odbywa się bezpośrednio w Łabowej - Gospodarstwo Szkółkarskie Feleczyn.

 

 

Sprzedaż sadzonek odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:30. Każdorazowo na zakup sadzonek należy umawiać się telefonicznie.

 

Sprzedaż sadzonek możliwa jest po wpłacie wyliczonej kwoty na rachunek bankowy Nadleśnictwa po wcześniejszym uzgodnieniu z Leśniczym dostępności sadzonek. Możliwa jest również zapłata kartą płatniczą.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów:
- Nadleśnictwo (018) 445 70 12

- Szkółka (018) 471 12 17 lub 784018173

- e-mail: mariusz.kotlarski@krakow.lasy.gov.pl

Oferujemy do nasadzeń sadzonki drzew  leśnych z odkrytym i zakrytym  systemem korzeniowym