Asset Publisher Asset Publisher

Wsparcie celów społecznie użytecznych

Nadleśniczy Nadleśnictwa Nawojowa wprowadził regulamin dotyczący darowizn, które określa szczegółowe zasady, w tym m.in. cele, tryb i warunki udzielania wsparcia finansowego (treść w załączniku pod artykułem).

 

Nadleśnictwo Nawojowa zaangażowane jest we wspieranie inicjatyw społecznych. Jedną z form takiego wsparcia są darowizny finansowe udzielane z wypracowanego przez nadleśnictwo zysku.

O taką formę wsparcia ubiegać mogą się zorganizowane podmioty społeczne, które w swoich statutach, regulaminach posiadają zapis o szeroko rozumianym celu społecznie-użytecznym (m.in. fundacje, stowarzyszenia, organizacje społeczne  i pozarządowe, jednostki samorządowe). Wsparcie może zostać udzielone na podstawie pisemnego wniosku, którego wzór znajduje się w załączeniu.

Ze względu na ograniczone środki finansowe jakimi dysponuje nadleśnictwo na ten cel, złożenie wniosku nie jest jednoznaczne z udzieleniem wsparcia finansowego, w związku z czym Ndleśnictwo Nawojwoa zastrzega sobie, iż nie jest zobowiązane do kontaktu z Wnioskodawcami, którym nie przyznano Darowizny.

Warunkiem ewentualnego przekazania Darowizny jest zawarcie pisemnej umowy Darowizny pomiędzy Obdarowanym a Nadleśnictwem Nawojowa. Wzór takiej umowy znajduje się w załączeniu pod artykułem.


Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego

Wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego

Wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego „Poznaj i zrozum mikroświat lasu: Rola płazów, gadów i owadów w ekosystemie leśnym”.

Z radością informujemy, że 7 października br. rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Poznaj i zrozum mikroświat lasu – Rola płazów, gadów i owadów w ekosystemie leśnym”. Konkurs był skierowany do uczniów wszystkich szkół podstawowych z terenu Nadleśnictwa Nawojowa. Został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, w ramach projektu o tym samym tytule.

Jury miało trudne zadanie, oceniając prawie 300 zgłoszonych prac. Większość z nich w ciekawy sposób ukazała rolę małych organizmów w lesie.

Prace zostały ocenione według następujących kryteriów: samodzielność dziecka, zgodność z tematem, oryginalność, umiejętności plastyczne, estetyka, wyrażenie emocji oraz wybór techniki i materiałów.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!

Dziękujemy także wszystkim Uczestnikom za ich zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie prac J

 

W załączniku znajduje się lista zwycięzców i wyróżnionych.